Konto

Powiadom o dostępności

Jak tylko produkt pojawi się na naszym magazynie poinformujemy Państwa o jego dostępności. W celu otrzymania powiadomienia prosimy o pozostawienie adresu e-mail.

chat
Zmień walutę

Change currency

Zmień język

Change language

  • PL
  • EN

Koszyk -

0 poz.

0,00 zł

O firmie

Firma Pol-Intech została założona w  1988 roku i jest obecnie wiodącym producentem ręcznych narzędzi stomatologicznych oraz czołowym importerem i dystrybutorem wyposażenia dla stomatologii i protetyki. Po latach prób i testów opatentowaliśmy i wprowadziliśmy na rynek innowacyjny produkt  - końcówkę pętlową do ściągania mostów. Szerokie zainteresowanie naszą rodzimą produkcją, szczególnie w krajach Europy Zachodniej, pozwoliło na szybki wzrost sprzedaży i dynamiczny rozwój Spółki.

Na każdym etapie naszej pracy dokładamy wszelkich starań, aby sprostać Państwa oczekiwaniom. Stawiamy na rozwój, innowacyjność i stwarzamy nowe możliwości. Dla Państwa wygody i satysfakcji z zakupów internetowych stworzyliśmy nową odsłonę naszego sklepu internetowego www.polydent.pl i wdrożyliśmy nowoczesne oprogramowanie ERP handlowo-magazynowe.

Na stronie sklepu internetowego znajdziecie Państwo pełną ofertę instrumentów oraz wyposażenia dla stomatologii i protetyki. Ponadto w sprzedaży dostępne są części oraz akcesoria do urządzeń stomatologicznych i protetycznych.

Pozostawiamy do Państwa dyspozycji nasz doświadczony zespół handlowców, którzy zawsze służą radą i pomocą. Zamówienia mogą Państwo składać za pośrednictwem naszego sklepu internetowego przez całą dobę. Najczęściej realizacja zamówień i wysyłka towaru następuje w dniu przyjęcia zamówienia. Wszystkie zamówienia o wartości powyżej 200 zł brutto, na terenie Polski, realizowane są na koszt Sklepu, wysyłka Pocztą Polską lub kurierem DPD.

Indywidualni klienci mogą dokonywać bezpośrednich zakupów w ogólnopolskiej sieci współpracujących sklepów.

Galeria


Ta strona używa plików cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich używanie, bez zmiany ustawień przeglądarki. Więcej

Chat online
Do góry